PON - PT 8:00 - 16:00

Fotowoltaika Legionowo

Fotowoltaika to technologia, która pozwoli Ci oszczędzać pieniądze, jednocześnie wytwarzając energię w sposób nieinwazyjny dla środowiska. Przekształcanie energii promieniowania słonecznego w energię elektryczną, to możliwość produkowania prądu na własne potrzeby oraz okazja do zarobku na odprowadzaniu energii do sieci. Nasza firma pozwoli Ci na oszczędzanie i zarabianie na fotowoltaice. Nie ma więc na co czekać, przekonaj się, że to technologia dla Ciebie.

Fotowoltaika Legionowo - Zalety fotowoltaiki pod aspektem finansowym

Podstawową kwestią interesującą inwestorów są finanse. Systemy Fotowoltaiczne, dostarczane przez naszą firmę w Legionowie to przede wszystkim oszczędność dla mieszkańców tego miasta oraz pobliskich terenów. Inwestując pieniądze raz, w zależności od pokrycia solarnego, możesz produkować energię na własne potrzeby, ale istnieje też możliwość sprzedaży energii. Szacuje się, że instalacja powinna się zwrócić po 8-12 latach (przy czym 12 lat to albo wariant pesymistyczny, albo czas przy wielkich instalacjach, co oznacza jeszcze większe zyski po okresie zwrotu), a żywotność instalacji szacuje się zwykle na 25 lat, co oznacza co najmniej 13 lat darmowej energii. Wymuszenie na dostawcy energii konieczności zakupu tzw. “zielonej energii” jest promowaniem działań ekologicznych.

Dlaczego fotowoltaika? Pozostałe korzyści

Fotowoltaika montowana przez nas na terenie województwa mazowieckiego, w tym w Legionowie, to nie tylko aspekty finansowe. Efekt fotoelektryczny (wykorzystywany przez panele) nie jest spalaniem i nie prowadzi do skutków ubocznych, które znamy z wykorzystania węgla, drewna czy gazu. Fotowoltaika nie emituje zanieczyszczeń do atmosfery. To korzystne dla środowiska w aspekcie globalnym, ale również lokalnym, bo przecież zawiesina zanieczyszczeń ma związek z miejscowym spalaniem paliwa nieprzyjaznego dla środowiska. Efekt fotoelektryczny to również uniezależnienie się od dostawców prądu.

Dlaczego Eksol?

Jesteśmy firmą, która zajmuje się montażem i konserwacją paneli fotowoltaicznych w Legionowie oraz na całym terenie województwa mazowieckiego. Montaż instalacji wcale nie należy do łatwych i powinni się tym zajmować profesjonaliści. Eksol to firma z bogatą tradycją, co sprawia, że pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, a jednocześnie mamy gwarancję, że nie mamy do czynienia ze spółką, która zaraz zniknie z rynku i pojawiła się na chwilę, żeby zarobić na trendzie fotowoltaicznym, a po zainkasowaniu pieniędzy, nie będzie przejmować się jakością. Odpowiednio wykonana instalacja fotowoltaiczna to gwarancja długowieczności, a ta z kolei prowadzi bezpośrednio do zysku. Wybierz ekologiczne systemy fotowoltaiczne w Legionowie i firmę Eksol. Spraw, że nasza planeta będzie bardziej przyjazna, a w Twoim portfelu pozostanie sporo pieniędzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?