PON - PT 8:00 - 16:00

Fotowoltaika Pruszków

Instalacje fotowoltaiczne stanowią nową jakość w dziedzinie produkcji energii elektrycznej. Rozwiązanie wykorzystywane przez wszystkie najpotężniejsze państwa świata coraz bardziej staje się domeną Polaków. I nic dziwnego, fotowoltaika pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w związku z obniżeniem rachunków za elektryczność. Jednorazowa inwestycja w fotowoltaikę przyniesie oszczędności przez około 8-12 lat, żeby potem dostarczać czysty zysk.

Fotowoltaika Pruszków - dlaczego warto się zdecydować?

Montowane przez nas instalacje fotowoltaiczne w Pruszkowie to niepowtarzalna okazja do zaoszczędzenie pieniędzy w dłuższej perspektywie czasowej. Szacuje się, że okres zwrotu instalacji wynosi od 8 do 12 lat, a to czas znacznie krótszy od czasu jej żywotności. Ten szacowany jest na około 25 lat, co pozwoli Ci cieszyć się darmową energią przez 13 do 17 lat. I to wszystko przy obecnych cenach rachunków za prąd, a te ciągle rosną. Postawienie na fotowoltaikę (Pruszków) to uniezależnienie się od dostawców energii elektrycznej. Produkując energię w ekologiczny sposób (a fotowoltaika jest takim sposobem) możemy sprzedawać nadwyżki do sieci, a jej dostawca jest prawnie zobowiązany do jej odkupu. Powoduje to, że jeśli mamy nadwyżki, których nie możemy spożytkować, to odprowadzamy je do sieci i zarabiamy. Efektem jest fakt, że podwyżki cen prądu będą naszym sprzymierzeńcem. Fotowoltaika w Pruszkowie to okazja do zostania prosumentem tzn. połączeniem konsumenta i producenta. Zużywaj tyle, ile potrzebujesz, sprzedawaj nadwyżki. To bardziej opłacalne niż bycie wyłącznie konsumentem.

Fotowoltaika Pruszków - Krok ku lepszemu powietrzu

Wybierając fotowoltaikę, wybierasz lepszą przyszłość naszej planety. Ta technologia nie powoduje emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które znane są nam ze spalania węgla, drewna czy gazu. Paliwa kopalne w końcu ulegną wyczerpaniu, podczas gdy nie musimy się obawiać o to, że zabraknie nam promieni słonecznych. Wybór eko-energii to wybór czystszego powietrza. Tworzone przez nas w Pruszkowie systemy fotowoltaiki to okazja na lepszą przyszłość dla całego województwa mazowieckiego.

Fotowoltaika Pruszków - Wybierz Eksol

W celu otrzymania dostatecznych korzyści, na początku najważniejszy jest montaż. Z fotowoltaiką nie jest inaczej i tutaj nie ma miejsca na ryzyko. Wybierz naszą firmę, która zajmuje się montażem i konserwacją fotowoltaiki i korzystaj z usług doświadczonych pracowników. Eksol to przedsiębiorstwo z długimi tradycjami i setkami pomyślnie wykonanych projektów. Doświadczenie połączone z pasją są gwarancją sukcesu. Szkoda tracić pieniędzy na zwlekanie. Pomóż sobie i swojej rodzinie, wybierz tanie rozwiązanie na wysokie rachunku za prąd elektryczny i jednocześnie daj naszej planecie możliwość złapania oddechu, dzięki fotowoltaice.

Chcesz dowiedzieć się więcej?