PON - PT 8:00 - 16:00

Fotowoltaika Wołomin

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za prąd? Marzysz o oddychaniu czystym powietrzem? Irytują Cię podwyżki cen energii? Jeśli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca, to odpowiedzią na te pytania jest fotowoltaika. Systemy fotowoltaiczne pozwalają na produkcję prądu, wykorzystując promieniowanie słoneczne jako swoje paliwo. Systemy fotowoltaiki, które dostarcza nasza firma na terenie miasta Wołomin to możliwość oszczędności i radość z pomocy, którą wyświadczamy środowisku.

Fotowoltaika Wołomin - czy to się opłaca?

Systemy fotowoltaiczne już od dawna są nie tyle konkurencyjne, ile po prostu są tanim sposobem produkcji energii. Okres zwrotu to zwykle od 8 do 12 lat. Jest to czas, w którym co miesiąc płacimy mniej niż przy braku instalacji. W pewnym momencie, należącym do tego przedziału, oszczędziliśmy już tyle samo pieniędzy, ile kosztowała nas cała inwestycja. A przecież moduły dalej są zainstalowane i gotowe do pracy. I jak długo jeszcze będą produkowały energię? Szacunkowo przez kolejne 13-17 lat. Jesteśmy wtedy w fazie, gdy każdy miesiąc, to niższe rachunki, a oszczędzona kwota to już nasz czysty zysk. Na tym jednak nie kończą się zalety fotowoltaiki. Kolejny aspekt to niezależność od podwyżek cen za energię. Jeśli sami produkujemy prąd na własne potrzeby, to nie musimy się przejmować wzrostem cen.

Fotowoltaika, czyli postaw na ekologię

Systemy fotowoltaiczne produkują energię w ekologiczny sposób. Nie ma tutaj żadnego spalania, nie ma dymu i cząstek gromadzących się w atmosferze. Stosowanie fotowoltaiki nie pogarsza jakości powietrza, którym oddychamy. Słońce to magazyn energii, który w czasie rzeczywistym nie ulegnie wyczerpaniu, co odróżnia go od paliw kopalnych. Fotowoltaika, którą montujemy u naszych klientów w Wołominie i innych miastach woj. mazowieckiego, to ekologiczny wybór dla Ciebie i dla świata.

Fotowoltaika to spokojny sen

System fotowoltaiczny jest kompletnie bezobsługowy. Nie musimy się o nic martwić, ogniwa produkują energię za nas. Niezależnie od tego, czy wybierzemy ogniwa monokrystaliczne, czy polikrystaliczne, ich funkcjonowanie nie wymaga naszej ingerencji. Niezależnie od rodzaju modułu za każdym razem możemy cieszyć się wyglądem kojarzącym się (i słusznie!) z postępem i nowoczesnością. Biorąc pod uwagę te aspekty, fotowoltaika jest gwarancją komfortu użytkowania.

Eksol - odpowiednia firma we właściwym miejscu

Nasza firma – Eksol – zajmuje się montażem i konserwacją instalacji fotowoltaicznych. Realizowane przez nas projekty z zakresu fotowoltaiki w Wołominie to gwarancja skuteczności i wykonania. Eksol to doświadczeni fachowcy, którzy pomogą nam w razie napotkania trudności. Wobec tych wszystkich zalet fotowoltaiki zdecyduj czy chcesz oszczędzać, wybierając nowoczesną technologię.