PON - PT 8:00 - 16:00

Pompy ciepła Otwock

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych (montażem i konserwacją) na terenie województwa mazowieckiego oraz zakładaniem pomp ciepła do centralnego ogrzewania. Usługi bazują na naturalnych źródłach energii, dlatego mają pozytywny wpływ na nasze środowisko. 

Pompy ciepła Otwock

Pompy ciepła to specyficzne urządzenia, które pozwalają dostarczać do instalacji grzewczej ciepłą wodę, a także nawiewać ciepłe powietrze do pomieszczeń. Źródłem działania są w tym przypadku grunt, woda lub powietrze, co ma niezwykle korzystny wpływ na ekologię. Każda materia, jaka posiada temperaturę wyższą od zera absolutnego, odznacza się istnieniem energii, którą odebrać możesz w postaci ciepła. Ograniczeniem jest jedynie fakt, że możliwe jest wymienienie ciepła z ciała o wyższej temperaturze do ciała o niższej temperaturze. Pompa ciepła działa właśnie na takiej zasadzie – czynnik roboczy w parowniku ma niższą temperaturę od dolnego źródła ciepła. Za pomocą pracy sprężarki dochodzi do wzrostu temperatury i uzyskania pożądanego efektu. 

Zalety korzystania z pompy ciepła

Montowane przez naszą firmę instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła w Otwocku cieszą się sporym uznaniem. Mają bowiem wiele zalet, które są związane z oszczędnością i wygodnym korzystaniem z energii, jaką daje nam natura. Nasi specjaliści na każdym etapie montażu i konserwacji sprzętu służą Ci pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.  To urządzenie ekologiczne, które nie generuje żadnych spalin i wpływa korzystnie na naturę. Z łatwością zamontujemy pompę ciepła praktycznie w każdym budynku, co jest kolejnym plusem. Nie musisz budować zbiornika na paliwo ani sprawdzać jego stanu. Co ciekawe, takie rozwiązanie jest najbezpieczniejszą formą ogrzewania obiektu. W tym przypadku nie istnieje bowiem ryzyko wybuchu ani zaczadzenia. 

Pompy ciepła w Otwocku

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które opierają się na zakładaniu pomp ciepła, a także instalacji paneli fotowoltaicznych i ich konserwacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i atrakcyjny zakres cenowy, mając na względzie potrzeby i zadowolenie klienta. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. W dzisiejszych czasach zarówno pompy ciepła, jak i panele fotowoltaiczne dają wiele możliwości, które są związane z pozyskiwaniem energii, jaką daje nam natura. Ponadto znacząco można zaoszczędzić koszty związane z zapłatą rachunków za ogrzewanie czy prąd, co jest kolejnym atutem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?