PON - PT 8:00 - 16:00

Pompy ciepła Warszawa

Pompy ciepła to technologia, która cały czas jest na trendzie wznoszącym. To ekologiczna forma wykorzystania energii zawartej w gruncie, powietrzu lub wodzie gruntowej. Urządzenie potrzebuje do swojego działania energii elektrycznej, ale jej współczynnik wydajności COP wynosi zwykle od 3 do 7, co oznacza, że pompa oddaje od trzykrotnie do siedmiokrotnie więcej ciepła, niż wynikałoby to z poboru prądu. Pompy ciepła, które montujemy w Warszawie to temat warty uwagi, gdyż łączy w sobie oszczędność, ekologiczność oraz dodatkowe atuty.

Pompa ciepła Warszawa - opłacalna inwestycja

Ten sposób pozyskiwania energii cieplnej należy traktować jako inwestycję. Rzeczywiście na początku musimy wydać więcej pieniędzy niż w przypadku kotła, ale później możemy cieszyć się niższymi kosztami eksploatacyjnymi. Redukcja kosztów ogrzewania budynku oraz podgrzewania wody to oszczędności, których doświadczamy każdego miesiąca, szczególnie w okresie zimowym. Pompy ciepła, które dostarczamy na terenie Warszawy to okazja do podreperowania swojego budżetu. Nie od razu, ale w perspektywie przyszłości.

Inne zalety pomp ciepła

Pompa ciepła ma ogromną zaletę w postaci braku potrzeby wydzielenia pomieszczenia jako kotłowni oraz braku potrzeby posiadania komina. Technologia nie produkuje odpadów oraz nie wymaga wiele miejsca. To sprawia, że całe jedno pomieszczenie możemy przeznaczyć na inne cele, a jednocześnie obniżamy koszty związane ze zorganizowaniem kotłowni. Pompa ciepła wyglądem i wielkością przypomina estetyczną lodówkę. Jednocześnie wyróżnia się długą żywotnością (często jest to 30 lat), kompletną autonomią pracy oraz dobrą współpracą z fotowoltaiką w systemach hybrydowych.

Eksol - pomożemy Ci z montażem pompy ciepła

Instalacja pompy ciepła nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli chodzi o modele gruntowe. Błędy na tym etapie to podniesienie przyszłych kosztów. Z tego względu w montażu pomoże Ci nasza firma skupiające w swoich szerefach ludzi, którzy mają doświadczenie w wykonywanej pracy i cenią ekologiczne rozwiązania – Eksol. Pompy ciepła, które montujemy naszym klientom w Warszawie i nie tylko to nowa jakość na rynku centralnego ogrzewania. Uzyskanie ciepłej wody oraz odpowiednia temperatura w pomieszczeniach staną się łatwe i tanie, jeśli pompy ciepła będą Twoim wyborem.

Pompa ciepła to rozwiązanie ekologiczne

Na ten wątek warto wydzielić akapit. Pompy ciepła to pomoc we wspieraniu czystego powietrza w mieście. Współczynnik COP wskazuje, ile razy mniej energii elektrycznej zużywamy do wytworzenia tej samej ilości ciepła. Pompy nie produkują żadnych spalin czy zanieczyszczeń w innej formie. Wybierając takie rozwiązanie, stajesz po zielonej stronie mocy.