PON - PT 8:00 - 16:00

Fotowoltaika Ciechanów

Fotowoltaika to nowa jakość w kwestii jakości Twojego życia. Oszczędzaj pieniądze wydawane na rachunki, uniezależnij się od dostawcy prądu (i od zmian cen), produkuj energię w sposób ekologiczny, sam zarabiaj na jej sprzedaży. Zainwestuj pieniądze, żeby początkowo oszczędzać, a po okresie zwrotu już tylko zarabiać. Proponowane przez nasze przedsiębiorstwo systemy fotowoltaiki w Ciechanowie to nowa jakość energetyki. Wypróbuj to rozwiązanie w Twoim mieście.

Fotowoltaika Ciechanów - dlaczego warto?

Panele fotowoltaiczne (nie mylić z kolektorami słonecznymi) to urządzenia przeznaczone do produkcji prądu elektrycznego. W zależności od zapotrzebowania oraz od kwoty inwestycji możesz obniżyć swoje rachunki za elektryczność, mieć prąd za darmo lub nawet zarabiać. Zwykle okres zwrotu w fotowoltaice to od 8 do 12 lat (przy czym 12 to raczej pesymistyczna wartość), a sam system powinien funkcjonować przez około 25 lat (chociaż może działać dłużej). Oznacza to, że przez od 13 do 17 lat produkujesz prąd w zasadzie za darmo. Obecnie istnieje również możliwość sprzedaży nadwyżek energii do sieci. Sprawia to, że podwyżki cen prądu spowodują, że więcej zarobimy. Panele pozwalają uniezależnić się od dostawcy. Korzystanie z energii promieniowania słonecznego czasem jest przymusem, gdy nasz dom (zwykle letniskowy) jest położony w miejscu, w którym nie ma możliwości podpięcia się do sieci.

Fotowoltaika w Ciechanowie

Fotowoltaika to pewna lokata kapitału. Inwestycja zwróci się zawsze, jeśli tylko instalacja zostanie odpowiednio zaprojektowana i wykonana. W kwestii montażu (czy ewentualnej konserwacji) nie można zdawać się na przypadek i powinno się zatrudniać wyłącznie specjalistów. Z tego powodu warto wybrać naszą firmę, która jest gwarancją odpowiedniego wykonania stawianego zadania (również z pompami ciepła), a w dodatku w przystępnej cenie. Firma Eksol sprawia, że fotowoltaika w Ciechanowie wspina się na nowy poziom.

Wybierz fotowoltaikę i pomóż naszej planecie

Fotowoltaika to technologia, która produkuje energię elektryczną w ekologiczny sposób. Przekształcanie promieni słonecznych przez efekt fotoelektryczny (to zjawisko fizyczne wykorzystywane przez panele) nie powoduje emisji szkodliwych substancji do atmosfery, a to przecież tak ważne w kontekście złej jakości powietrza, jakim przyszło nam oddychać. Jednocześnie spaliny powodują lokalne nagromadzenie zanieczyszczeń. Wybierając fotowoltaikę sprawiasz, że ilość spalin jest ograniczona. Paliwa kopalne w końcu się wyczerpią, ze słońcem nie ma tego problemu. Jeśli jesteś osobą oszczędną, umiejącą zainwestować, wierzącą w nowe technologie lub jeśli ekologia jest dla Ciebie ważna, nie czekaj i wybierz naszą firmę. Nie trać pieniędzy na rachunki. Produkuj energię elektryczną, zamiast ją kupować.

Chcesz dowiedzieć się więcej?